RELAY 6A 5V 1PNC SPDT 1 Form C - 34.51.7.005.0010
486,28₺
Vergiler Hariç: 405,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 34.51.7.005.0010
- SKU: 34.51.7.005.0010
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | FINDER |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 34.51 |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Uzunluk | 28 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 15 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
RELAY 6A 5V 1PNC SPDT 1 Form C - 34.51.7.005.0010
, 34.51.7.005.0010
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.