RELAY 10A 230VAC FINDER - 55.33.8.230.0000
816,47₺
Vergiler Hariç: 680,39₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 55.33.8.230.0000
- SKU: 55.33.8.230.0000
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | FINDER |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 55 |
| Montaj Tipi | Socket |
| Pin Sayısı | 11 Pin |
| Uzunluk | 27.7 mm |
| Genişlik | 20.7 mm |
| Yükseklik | 37.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
RELAY 10A 230VAC FINDER - 55.33.8.230.0000
, 55.33.8.230.0000
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.