Thermal PAD 5*3*5 H300soft/gray - 641320601
4,57₺
Vergiler Hariç: 3,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 641320601
- SKU: 641320601
Ürün Detayları
| Kategori | Koruyucu ve Emici Materyaller |
| Üretici Firma | FH SHIELDING |
| Paket Tipi | SHEET |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Özellikler | N/A |
| Materyal | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 3 mm |
| Yapışkan Bant Kalınlığı | N/A |
| Montaj Tipi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +200 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.