FEMALE HEADER 6PIN(1x6) 1.25mm V/T MALE - MOLEX-505568-0631
158,81₺
Vergiler Hariç: 132,34₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-505568-0631
- SKU: MOLEX-505568-0631
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 505568 |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 6 (1x6) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 1.25 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold |
| Profil Yüksekliği | 4.2 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |