FEMALE HEADER 4PIN(1x4)2.54mm THT V/T BOTTOM ENTRY - 61300415721
38,46₺
Vergiler Hariç: 32,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 61300415721
- SKU: 61300415721
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WR-PHD |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 4 (1x4) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold |
| Profil Yüksekliği | 5 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
FEMALE HEADER 4PIN(1x4)2.54mm THT V/T BOTTOM ENTRY - 61300415721
, 61300415721
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.