FEMALE HEADER 2PIN(1x2)2.54mm THT V/T BOTTOM ENTRY - L-KLS1-208Y-5.0-1-02-W2-
0,45₺
Vergiler Hariç: 0,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-208Y-5.0-1-02-W2-
- SKU: L-KLS1-208Y-5.0-1-02-W2-
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-208Y |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 2 (1x2) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Au Or Sn Over Ni |
| Profil Yüksekliği | 5 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
FEMALE HEADER 2PIN(1x2)2.54mm THT V/T BOTTOM ENTRY - L-KLS1-208Y-5.0-1-02-W2-
, L-KLS1-208Y-5.0-1-02-W2-
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.