FEMALE HEADER 20PIN(2x10) 2.00mm SMT V/T - 62102021821
93,16₺
Vergiler Hariç: 77,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 62102021821
- SKU: 62102021821
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WR-PHD |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 8 (2x4) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold |
| Profil Yüksekliği | 2.1 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
FEMALE HEADER 20PIN(2x10) 2.00mm SMT V/T - 62102021821
, 62102021821
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.