CAP.SNUB.0.68uF 1200VDC 10% FARATRONIC - C163L684K0A4000
98,88₺
Vergiler Hariç: 82,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C163L684K0A4000
- SKU: C163L684K0A4000
Ürün Detayları
| Kategori | Snubber Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Axial Flat |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 680 nF |
| Voltaj (DC) | 1.2 kVDC |
| Voltaj (AC) | 600 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 44 mm |
| Yükseklik | 26 mm |
| Kalınlık | 18.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C16 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
Etiketler:
CAP.SNUB.0.68uF 1200VDC 10% FARATRONIC - C163L684K0A4000
, C163L684K0A4000
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.