CAP.POL.6u5 1500VDC 37.5MM 10% BULK - C3D4M655KF1B382
139,81₺
Vergiler Hariç: 116,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C3D4M655KF1B382
- SKU: C3D4M655KF1B382
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK&BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 6.5 uF |
| Voltaj (DC) | 1.5 kVDC |
| Voltaj (AC) | N/A |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 37.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 42 mm |
| Yükseklik | 42 mm |
| Kalınlık | 28 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C3D |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.