CAP.POL.68nF 2000V 27.5MM 5% MMKP FARATRONIC - C823D683JB0C450
49,83₺
Vergiler Hariç: 41,52₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C823D683JB0C450
- SKU: C823D683JB0C450
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 68 nF |
| Voltaj (DC) | 2 kVDC |
| Voltaj (AC) | 700 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 27.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 32 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kalınlık | 13 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C82 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
Etiketler:
CAP.POL.68nF 2000V 27.5MM 5% MMKP FARATRONIC - C823D683JB0C450
, C823D683JB0C450
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.