CAP.POL.680nF 440VAC 22.5MM 20% X1 TB FARATRONIC - C45S1684M9SC000
33,31₺
Vergiler Hariç: 27,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C45S1684M9SC000
- SKU: C45S1684M9SC000
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 680 nF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 440 VAC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 22.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | X1 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 26.5 mm |
| Yükseklik | 24.5 mm |
| Kalınlık | 15.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C45 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
Etiketler:
CAP.POL.680nF 440VAC 22.5MM 20% X1 TB FARATRONIC - C45S1684M9SC000
, C45S1684M9SC000
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.