CAP.POL.680nF 305VAC 27.5MM 10% X2 TB FARATRONIC - C42Q2684KB0AB07
16,38₺
Vergiler Hariç: 13,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C42Q2684KB0AB07
- SKU: C42Q2684KB0AB07
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 680 nF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 305 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 27.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | X2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 32 mm |
| Yükseklik | 18 mm |
| Kalınlık | 9 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C42 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
Etiketler:
CAP.POL.680nF 305VAC 27.5MM 10% X2 TB FARATRONIC - C42Q2684KB0AB07
, C42Q2684KB0AB07
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.