CAP.POL.680nF 305VAC 22.5MM 10% X2 MKT TB BOX - C26Q2684K9SA907
19,70₺
Vergiler Hariç: 16,42₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C26Q2684K9SA907
- SKU: C26Q2684K9SA907
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 680 nF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 305 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 22.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | X2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 26.5 mm |
| Yükseklik | 18.5 mm |
| Kalınlık | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C26 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyester |
Etiketler:
CAP.POL.680nF 305VAC 22.5MM 10% X2 MKT TB BOX - C26Q2684K9SA907
, C26Q2684K9SA907
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.