CAP.POL.5uF 300VAC FARATRONIC - C6AQ1505KF00000
48,30₺
Vergiler Hariç: 40,25₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C6AQ1505KF00000
- SKU: C6AQ1505KF00000
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 5 uF |
| Voltaj (DC) | 560 VDC |
| Voltaj (AC) | 300 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 37.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 32 mm |
| Yükseklik | 37 mm |
| Kalınlık | 22 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | +100 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C6A |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.