CAP.POL.4uF 800VDC 27.5MM 5% - D3D2K405JB00C00
38,22₺
Vergiler Hariç: 31,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: D3D2K405JB00C00
- SKU: D3D2K405JB00C00
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 4 uF |
| Voltaj (DC) | 800 VDC |
| Voltaj (AC) | N/A |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 27.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 32 mm |
| Yükseklik | 25 mm |
| Kalınlık | 13 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | D3D |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.