CAP.POL.4.7nF 500VAC 15 MM 10% - C47H2472K60C000
10,38₺
Vergiler Hariç: 8,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C47H2472K60C000
- SKU: C47H2472K60C000
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 4.7 nF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 500 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 15 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | Y1 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 17.5 mm |
| Yükseklik | 14 mm |
| Kalınlık | 8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C47 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.