CAP.POL.3uF 500VAC 32.5MM 5% FARATRONIC - C61H2305JD00000
45,76₺
Vergiler Hariç: 38,13₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C61H2305JD00000
- SKU: C61H2305JD00000
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 3 uF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 500 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 32.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | C |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 36 mm |
| Yükseklik | 33 mm |
| Kalınlık | 18 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C61 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
Etiketler:
CAP.POL.3uF 500VAC 32.5MM 5% FARATRONIC - C61H2305JD00000
, C61H2305JD00000
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.