CAP.POL.22nF 2000VDC 22.5MM 5% MMKP BLUK FARATRONI - C84V1223J90C000
25,25₺
Vergiler Hariç: 21,04₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: C84V1223J90C000
- SKU: C84V1223J90C000
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 22 nF |
| Voltaj (DC) | 2 kVDC |
| Voltaj (AC) | 700 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 22.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 26.5 mm |
| Yükseklik | 18.5 mm |
| Kalınlık | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C84 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
Etiketler:
CAP.POL.22nF 2000VDC 22.5MM 5% MMKP BLUK FARATRONI - C84V1223J90C000
, C84V1223J90C000
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.