CAP.POL.15nF 300VAC 15MM 10% Y2 FARATRONIC - C43Q1153K6SC450
8,03₺
Vergiler Hariç: 6,69₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C43Q1153K6SC450
- SKU: C43Q1153K6SC450
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 15 nF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 300 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 15 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | Y2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 17.5 mm |
| Yükseklik | 11 mm |
| Kalınlık | 5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C43 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
Etiketler:
CAP.POL.15nF 300VAC 15MM 10% Y2 FARATRONIC - C43Q1153K6SC450
, C43Q1153K6SC450
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.