CAP.POL.150nF 300VAC 27.5MM Y2 BULK FARATRONIC - C43Q1154MB1C000
20,48₺
Vergiler Hariç: 17,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C43Q1154MB1C000
- SKU: C43Q1154MB1C000
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 150 nF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 300 VAC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 27.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | Y2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 32 mm |
| Yükseklik | 18 mm |
| Kalınlık | 9 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C43 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
Etiketler:
CAP.POL.150nF 300VAC 27.5MM Y2 BULK FARATRONIC - C43Q1154MB1C000
, C43Q1154MB1C000
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.