CAP.POL.150nf 1000V 5% FARATRONIC - C823A154J90C000
24,57₺
Vergiler Hariç: 20,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C823A154J90C000
- SKU: C823A154J90C000
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 150 nF |
| Voltaj (DC) | 1 kVDC |
| Voltaj (AC) | 600 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 22.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 26.5 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kalınlık | 12 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C82 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.