FINGER GUARD 119X119MM METAL - MG-12
24,00₺
Vergiler Hariç: 20,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: MG-12
- SKU: MG-12
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | SANREX |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Özellikler | Standard |
| İletim Akımı (ITrms) | 12 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 100 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 20 mA |
| Kesim Voltajı | 600 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.5 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |