FAN FINGER GUARD PLASTIC 120x120mm - PG-12
38,59₺
Vergiler Hariç: 32,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PG-12
- SKU: PG-12
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS-SMPD |
| Teknoloji | XPT |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 63 A |
| Akım (Ic) | 45 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 80 °C |
| Voltaj | 1200 V |
| VCE Sat | 1.85 V |
| Güç Tüketimi | 230 W |
| Konfigürasyon | Dual |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |