FAN FINGER GUARD METAL 250x250mm - MG-25
219,21₺
Vergiler Hariç: 182,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MG-25
- SKU: MG-25
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | SANREX |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220F2 |
| Özellikler | Standard |
| İletim Akımı (ITrms) | 25 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 68 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 35 mA |
| Kesim Voltajı | 800 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.5 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |