FAN FINGER GUARD METAL 170x170mm - MG-15
77,05₺
Vergiler Hariç: 64,21₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MG-15
- SKU: MG-15
Ürün Detayları
| Kategori | Modül IPM IGBTler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Teknoloji | N/A |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 15 A |
| Akım (Ic) | 15 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj | 650 V |
| VCE Sat | N/A |
| Güç Tüketimi | 66 W |
| Konfigürasyon | Six |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 |
| Ek Dokümantasyon | N/A |