FAN BLOWER 270X213X204 2050RPM CAP146MM - VCD14619023AC41MB
5.413,20₺
Vergiler Hariç: 4.511,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: VCD14619023AC41MB
- SKU: VCD14619023AC41MB
Urun Detaylari
| Kategori | Salyangoz Fanlar |
| Üretici Firma | VENTUS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 270x213x204 |
| Nominal Voltaj | 230 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | N/A |
| Nominal Güç | 305 W |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 2050 RPM |
| Hava Akışı | 547 CFM |
| Ses Seviyesi | 60 dB-A |
| Pin Yapısı | 4 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Metal |
| Kanat Sayısı | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +60 °C |