FAN 92x92x38MM 24V 0.49A 19.2W 5000RPM - DZ09238B24MA
753,50₺
Vergiler Hariç: 627,92₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DZ09238B24MA
- SKU: DZ09238B24MA
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 92x92x38 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.49 A |
| Nominal Güç | 11.76 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 5000 RPM |
| Hava Akışı | 115.09 CFM |
| Ses Seviyesi | 50 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |