FAN 92x92x25MM 24V 0.20A 4.80W 4100RPM BB 2WIRE - PF9225D24HBL
237,91₺
Vergiler Hariç: 198,26₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PF9225D24HBL
- SKU: PF9225D24HBL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | PF MOTOR & FAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 92x92x25 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.2 A |
| Nominal Güç | 4.8 W |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 4100 RPM |
| Hava Akışı | 86 CFM |
| Ses Seviyesi | 46 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Dual Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |