FAN 92x92x25MM 12V 0.60A 7.2W 4000RPM BB - DA09225B12U
324,79₺
Vergiler Hariç: 270,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA09225B12U
- SKU: DA09225B12U
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 92x92x25 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.6 A |
| Nominal Güç | 3.96 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 4000 RPM |
| Hava Akışı | 63.73 CFM |
| Ses Seviyesi | 47 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |