FAN 92x92x25MM 12V 0.30A 3.6W 3600RPM BB - FD922512B36
319,59₺
Vergiler Hariç: 266,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FD922512B36
- SKU: FD922512B36
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | VENTUS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 92x92x25 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.3 A |
| Nominal Güç | 3.6 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3600 RPM |
| Hava Akışı | 68.97 CFM |
| Ses Seviyesi | 42.8 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Terminals |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |