FAN 92x92x25MM 12V 0.20A 2.40W 3000RPM - DA09225S12M
157,68₺
Vergiler Hariç: 131,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA09225S12M
- SKU: DA09225S12M
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 92x92x25 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.2 A |
| Nominal Güç | 2.4 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3000 RPM |
| Hava Akışı | 46.23 CFM |
| Ses Seviyesi | 37 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |