FAN 86x30.40 12V 0.28W W/HEATSINK - TA001-11002
481,17₺
Vergiler Hariç: 400,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TA001-11002
- SKU: TA001-11002
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | SUNON |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 86x30.4 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.023 A |
| Nominal Güç | 0.28 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 2200 RPM |
| Hava Akışı | N/A |
| Ses Seviyesi | 17.4 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Vapo |
| Pervane Materyali | N/A |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |