FAN 80x80x25MM 24V 0.11A 2.64W 3000RPM BB - DA08025B24M
259,83₺
Vergiler Hariç: 216,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA08025B24M
- SKU: DA08025B24M
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 80x80x25 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.07 A |
| Nominal Güç | 1.68 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3000 RPM |
| Hava Akışı | 38.99 CFM |
| Ses Seviyesi | 32.8 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |