FAN 80x80x25MM 12V 0.40A 4.80W 3500RPM 4 WIRE - DA08025B12HG
448,21₺
Vergiler Hariç: 373,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA08025B12HG
- SKU: DA08025B12HG
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 80x80x25 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.4 A |
| Nominal Güç | 2.04 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3500 RPM |
| Hava Akışı | 50.35 CFM |
| Ses Seviyesi | 36 dB-A |
| Pin Yapısı | 4 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |