FAN 80x80x25MM 12V 0.20A 2.40W 2500RPM 2 WIRE - DA08025S12L
128,62₺
Vergiler Hariç: 107,18₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA08025S12L
- SKU: DA08025S12L
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 80x80x25 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.2 A |
| Nominal Güç | 2.4 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 2500 RPM |
| Hava Akışı | 35.67 CFM |
| Ses Seviyesi | 25 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |