FAN 61x62x18MM 12V 0.20A 2.40W 4500RPM BB - DB06018B12M
460,48₺
Vergiler Hariç: 383,73₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DB06018B12M
- SKU: DB06018B12M
Ürün Detayları
| Kategori | Salyangoz Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 61x62x18 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.2 A |
| Nominal Güç | 2.4 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 4500 RPM |
| Hava Akışı | 5.09 CFM |
| Ses Seviyesi | 39 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |