FAN 60x60x25MM 24V 0.15A 3.70W 5000RPM BB 2WIRE - PF6025D24HBL
208,75₺
Vergiler Hariç: 173,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PF6025D24HBL
- SKU: PF6025D24HBL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | PF MOTOR & FAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 60x60x25 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.15 A |
| Nominal Güç | 3.6 W |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 4500 RPM |
| Hava Akışı | 24.3 CFM |
| Ses Seviyesi | 32 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |