FAN 52x52x15mm 24V 0.11A 2.64W 6800RPM - 109P0524A701-
0,00₺
Vergiler Hariç: 0,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 109P0524A701-
- SKU: 109P0524A701-
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | SANYO DENKI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 52x52x15 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.11 A |
| Nominal Güç | 2.64 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 6800 RPM |
| Hava Akışı | 13.24 CFM |
| Ses Seviyesi | 36 dB-A |
| Pin Yapısı | 3 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 9 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +60 °C |