FAN 50x50x15MM 24V 0.12A 2.88W 6500RPM BB - DA05015B24UF
341,87₺
Vergiler Hariç: 284,89₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA05015B24UF
- SKU: DA05015B24UF
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 50x50x15 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.12 A |
| Nominal Güç | 2.88 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 6500 RPM |
| Hava Akışı | 15.9 CFM |
| Ses Seviyesi | 36 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |