FAN 40x40x20MM 12V 0.13A 1.6W 9000RPM - KF0420H1H-AO
207,86₺
Vergiler Hariç: 173,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KF0420H1H-AO
- SKU: KF0420H1H-AO
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | JAMICON |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 40x40x20 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.13 A |
| Nominal Güç | 1.6 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 9000 RPM |
| Hava Akışı | 11.62 CFM |
| Ses Seviyesi | 35.8 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | HTLS |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |