FAN 40x40x10MM 24V 0.09A 2.16W 6500RPM
160,47₺
Vergiler Hariç: 133,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SD04010H5S
- SKU: SD04010H5S
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | SAVIOR COMP. |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 40x40x10 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.09 A |
| Nominal Güç | 2.16 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 6500 RPM |
| Hava Akışı | 7.7 CFM |
| Ses Seviyesi | 28 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 9 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |