FAN 40x40x10MM 12V 0.08A 0.96W 8000RPM BB 2WIRE - PF4010D12HBL
191,86₺
Vergiler Hariç: 159,89₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PF4010D12HBL
- SKU: PF4010D12HBL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | PF MOTOR & FAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 40x40x10 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.08 A |
| Nominal Güç | 0.96 W |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 8000 RPM |
| Hava Akışı | 8.6 CFM |
| Ses Seviyesi | 38 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Dual Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |