FAN 40x40x10MM 12V 0.04A 0.48W 4000RPM - DA04010S12D
100,47₺
Vergiler Hariç: 83,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA04010S12D
- SKU: DA04010S12D
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 40x40x10 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.03 A |
| Nominal Güç | 0.36 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 4000 RPM |
| Hava Akışı | 4.39 CFM |
| Ses Seviyesi | 21 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 9 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |