FAN 40X10MM 12VDC 4.5CFM - HA40101V3-E00U-A99
695,04₺
Vergiler Hariç: 579,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HA40101V3-E00U-A99
- SKU: HA40101V3-E00U-A99
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | SUNON |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 40x10 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.027 A |
| Nominal Güç | 0.32 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 3900 RPM |
| Hava Akışı | 4.5 CFM |
| Ses Seviyesi | 13.1 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Vapo |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |