FAN 254x89MM 220V 0.55A 110W 2800RPM BB WIRE Ø - FA25489C23B26-L
3.514,76₺
Vergiler Hariç: 2.928,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FA25489C23B26-L
- SKU: FA25489C23B26-L
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | VENTUS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 254x89 |
| Nominal Voltaj | 220 V-240V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.4/0.55 A |
| Nominal Güç | 87/110 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2600/2800 RPM |
| Hava Akışı | 780/850 CFM |
| Ses Seviyesi | 80/88 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Metal |
| Kanat Sayısı | 3 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |