FAN 200x200x60MM 220V 0.30A 44W 2400RPM BB - RQA20060 HBL
879,81₺
Vergiler Hariç: 733,18₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RQA20060 HBL
- SKU: RQA20060 HBL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | TIDAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 200x200x60 |
| Nominal Voltaj | 220 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.38 A |
| Nominal Güç | 40 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2400 RPM |
| Hava Akışı | 420 CFM |
| Ses Seviyesi | 42 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |