FAN 172x150x51MM 24V 1.50A 36W 4000RPM BB 4WIRE - DA17251B24UH
1.862,40₺
Vergiler Hariç: 1.552,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: DA17251B24UH
- SKU: DA17251B24UH
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 172x152x51 |
| Nominal Voltaj | 24 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 1.5 A |
| Nominal Güç | 36 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 4000 RPM |
| Hava Akışı | 305.29 CFM |
| Ses Seviyesi | 67 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |