FAN 172x150x51MM 110V 0.43A 53W 2500RPM BB WIRE - AA17251B11HL
1.049,71₺
Vergiler Hariç: 874,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AA17251B11HL
- SKU: AA17251B11HL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 172x150x51 |
| Nominal Voltaj | 100 V-120 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.58/0.56 A |
| Nominal Güç | 53/47 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2600/2800 RPM |
| Hava Akışı | 150/185 CFM |
| Ses Seviyesi | 51/55 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |