FAN 120x120x38MM 220V 0.12A 19W 2800RPM SB 2WIRE U - PF12038A2HST-7
300,10₺
Vergiler Hariç: 250,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PF12038A2HST-7
- SKU: PF12038A2HST-7
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | PF MOTOR & FAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 120x120x38 |
| Nominal Voltaj | 220 V-240V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.12 A |
| Nominal Güç | 19 W |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 2800 RPM |
| Hava Akışı | 95 CFM |
| Ses Seviyesi | 45.2 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Terminals |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |