FAN 120x120x38MM 12V 0.6A 4.08W 2800RPM BB - DA12038B12MA
649,57₺
Vergiler Hariç: 541,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA12038B12MA
- SKU: DA12038B12MA
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 120x120x38 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.6 A |
| Nominal Güç | 4.08 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 2800 RPM |
| Hava Akışı | 107.6 CFM |
| Ses Seviyesi | 45 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |